Ново -40%

Фустан - код 238 - кафеава

На залиха
SKU
364366
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1714 - кафеава
  Фустан - код 1714 - кафеава
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 2. Фустан - код 8987 - кафеава
  Фустан - код 8987 - кафеава
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 3. Фустан - код 9545 - кафеава
  Фустан - код 9545 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 8485 - кафеава
  Фустан - код 8485 - кафеава
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 4547
  Фустан - код 4547
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 736 - виолетова
  Фустан - код 736 - виолетова
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 2. Фустан - код 630 - бело
  Фустан - код 630 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Кошула - код 5252 - 6 - шарено
  Кошула - код 5252 - 6 - шарено
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 1197 - кафеава
  Фустан - код 1197 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Маица - код 608 - розова
  Маица - код 608 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Фустан - код 311 - црна
  Фустан - код 311 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 1718 - црна
  Фустан - код 1718 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Блуза - код 904 - црна
  Блуза - код 904 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 8810 - ментол
  Фустан - код 8810 - ментол
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Код YF8852 - портокалова
  Код YF8852 - портокалова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71