Ново -40%

Фустан - код 238 - розова

На залиха
SKU
364381
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8171 - розова
  Фустан - код 8171 - розова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 1714 - розова
  Фустан - код 1714 - розова
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 3. Фустан - код 9545 - пудра
  Фустан - код 9545 - пудра
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 8987 - пудра
  Фустан - код 8987 - пудра
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 5. Фустан - код 4016 - пудра
  Фустан - код 4016 - пудра
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6585 - темно сива
  Фустан - код 6585 - темно сива
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 2. Фустан - код 149 - окер
  Фустан - код 149 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Код B9-801 - 7 - шарено
  Код B9-801 - 7 - шарено
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 4. Фустан - код 3231 - жолта
  Фустан - код 3231 - жолта
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Сако - код 1980
  Сако - код 1980
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 6. Комбинезон - код 5121
  Комбинезон - код 5121
  Special Price ден 1.246,71 Регуларна цена ден 1.826,71
 7. Туника - код 5511 - црна
  Туника - код 5511 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 928 - капучино
  Фустан - код 928 - капучино
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 3000 - сиво
  Фустан - код 3000 - сиво
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 2529 - црна
  Фустан - код 2529 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71