Ново -40%

Фустан - код 238 - сиво

На залиха
SKU
364321
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Џемпер - код 8092 - светло сина
  Џемпер - код 8092 - светло сина
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Блуза - код 5487 - сиво
  Блуза - код 5487 - сиво
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 3. Фустан - код 6634 - црвена
  Фустан - код 6634 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 112 - сиво
  Блуза - код 112 - сиво
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 5. Код LS594 - кремова
  Код LS594 - кремова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 6. Боди - код 283 - шарена
  Боди - код 283 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Кардиган - код 3399 - окер
  Кардиган - код 3399 - окер
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Код 422 - 3 - шарена
  Код 422 - 3 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 2457 - циклама
  Фустан - код 2457 - циклама
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 559 - црна
  Фустан - код 559 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71