Ново -40%

Фустан - код 238 - зелена

На залиха
SKU
364291
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8171 - темно зелена
  Фустан - код 8171 - темно зелена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 1714 - темно зелена
  Фустан - код 1714 - темно зелена
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 3. Фустан - код 8987 - путер зелена
  Фустан - код 8987 - путер зелена
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 4. Фустан - код 4016 - путер зелена
  Фустан - код 4016 - путер зелена
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 5. Фустан - код 4016 - темно зелена
  Фустан - код 4016 - темно зелена
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Слични производи
 1. Блуза - код 6566 - сиво
  Блуза - код 6566 - сиво
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Блуза - код 5581 - темно сина
  Блуза - код 5581 - темно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 3. Код HS-5135 - кремова
  Код HS-5135 - кремова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Код NH2851 - ментол
  Код NH2851 - ментол
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 5. Фустан - код 551 - виолетова
  Фустан - код 551 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 5514 - 4 - бело
  Фустан - код 5514 - 4 - бело
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 7. Код LS567 - кремова
  Код LS567 - кремова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 8. Блуза - код 825 - путер зелена
  Блуза - код 825 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Кардиган - код 6533 - ментол
  Кардиган - код 6533 - ментол
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Комбинезон - код 5121
  Комбинезон - код 5121
  Special Price ден 1.246,71 Регуларна цена ден 1.826,71