Ново -40%

Фустан - код 238

На залиха
SKU
364336
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 482 - црвена
  Фустан - код 482 - црвена
  Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
 2. Панталони - код 2090 - црна
  Панталони - код 2090 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Блуза - код 970 - црна
  Блуза - код 970 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Код Р16 - светло сина
  Код Р16 - светло сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 5. Кошула - код 5689 - сина
  Кошула - код 5689 - сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Комбинезон - код 7879 - темно сина
  Комбинезон - код 7879 - темно сина
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Маица - код 3310 - бела
  Маица - код 3310 - бела
  Special Price ден 318,71 Регуларна цена ден 753,71
 8. Фустан - код 2909 - ментол
  Фустан - код 2909 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 3665
  Фустан - код 3665
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Комбинезон - код 4455 - виолетова
  Комбинезон - код 4455 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71