Ново -44%

Фустан - код 2520 -1 - шарена

На залиха
SKU
369061
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2520 -2 - шарена
  Фустан - код 2520 -2 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 8866 - 5 - шарена
  Фустан - код 8866 - 5 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 7970 - 3 - шарена
  Фустан - код 7970 - 3 - шарена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.942,71
 4. Фустан - код 4716 - шарено
  Фустан - код 4716 - шарено
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 5454 - 4 - шарена
  Фустан - код 5454 - 4 - шарена
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.681,71
Слични производи
 1. Фустан - код 851 - црвена
  Фустан - код 851 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Код 4471 - темно сина
  Код 4471 - темно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Палто - код 3839 - зелена
  Палто - код 3839 - зелена
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 4. Код B29/7751 - зелена
  Код B29/7751 - зелена
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 5. Блуза - код 790 - небесно сина
  Блуза - код 790 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Комплет - код 9960 - бело
  Комплет - код 9960 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Код AC-1016 - црна
  Код AC-1016 - црна
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71
 8. Код B38/1996 - кафеава
  Код B38/1996 - кафеава
  Special Price ден 406,00 Регуларна цена ден 696,00
 9. Код B13 - портокалова
  Код B13 - портокалова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Комбинезон - код 447 - портокалова
  Комбинезон - код 447 - портокалова
  Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.682,00