-44%

Фустан - код 3323 - виолетова

На залиха
SKU
306631
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 6644 - виолетова
  Комбинезон - код 6644 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Комбинезон - код 2199 - сиво
  Комбинезон - код 2199 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Комплет - код 2626 - сина
  Комплет - код 2626 - сина
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 4. Комбинезон - код 0902 - пудра
  Комбинезон - код 0902 - пудра
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 5. Комбинезон - код 612 - црвена
  Комбинезон - код 612 - црвена
  Special Price ден 231,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Фустан - код 3000 - сиво
  Фустан - код 3000 - сиво
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Комбинезон - код 6254 - светло сина
  Комбинезон - код 6254 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 3075 - зелена
  Фустан - код 3075 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Комплет - код 3131 - црвена
  Комплет - код 3131 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 10. Фустан - код 7049 - путер зелена
  Фустан - код 7049 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71