-36%

Фустан - код 3336 - црвена

На залиха
SKU
295456
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Къс ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 7879 - розова
  Комбинезон - код 7879 - розова
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 427 - небесно сина
  Фустан - код 427 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Туника - код 712 - небесно сина
  Туника - код 712 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 417 - небесно сина
  Фустан - код 417 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 6038 - шарена
  Фустан - код 6038 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 818 - бело
  Фустан - код 818 - бело
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 7. Маица - код 254 - корали
  Маица - код 254 - корали
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 735 - ментол
  Фустан - код 735 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 6140 - розова
  Фустан - код 6140 - розова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71