-66%

Фустан - код 4475 - кафеава

На залиха
SKU
295606
-66%
Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 557 - виолетова
  Комплет - код 557 - виолетова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 2. Блуза - код 1162 - жолта
  Блуза - код 1162 - жолта
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 753,71
 3. Фустан - код 0029 - бело
  Фустан - код 0029 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 0299 - жолта
  Фустан - код 0299 - жолта
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Топ - код 0120 - бело
  Топ - код 0120 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Топ - код 4567 - црна
  Топ - код 4567 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Блуза - код 3464 - небесно сина
  Блуза - код 3464 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Комбинезон - код 6254 - зелена
  Комбинезон - код 6254 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 336 - розова
  Фустан - код 336 - розова
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.072,71
 10. Фустан - код 696 - небесно сина
  Фустан - код 696 - небесно сина
  Special Price ден 318,71 Регуларна цена ден 1.043,71