-66%

Фустан - код 4475 - ментол

На залиха
SKU
295561
-66%
Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 744 - светло сина
  Фустан - код 744 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Код CF226-17 - кремова
  Код CF226-17 - кремова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Комбинезон - код 204 - розова
  Комбинезон - код 204 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 8810 - ментол
  Фустан - код 8810 - ментол
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 692 - виолетова
  Фустан - код 692 - виолетова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 6. Комбинезон - код 2199 - виолетова
  Комбинезон - код 2199 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Комбинезон - код 612 - тиркизна
  Комбинезон - код 612 - тиркизна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Маица - код 987 - бело
  Маица - код 987 - бело
  Најниско ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Топ - код 4567 - црна
  Топ - код 4567 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 7791 - светло сина
  Фустан - код 7791 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71