-66%

Фустан - код 4475 - темно сина

На залиха
SKU
295546
-66%
Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7768 - црвена
  Фустан - код 7768 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Комплет - код 0028 - розова
  Комплет - код 0028 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Маица - код 608 - розова
  Маица - код 608 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Фустан - код 2250 - виолетова
  Фустан - код 2250 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 4151 - темно сина
  Фустан - код 4151 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 672 - розова
  Фустан - код 672 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 600 - светло сина
  Фустан - код 600 - светло сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 2239 - тиркизна
  Фустан - код 2239 - тиркизна
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 0088 - праска
  Фустан - код 0088 - праска
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Маица - код 3659 - бела
  Маица - код 3659 - бела
  Special Price ден 231,71 Регуларна цена ден 1.159,71