-66%

Фустан - код 4475 - жолта

На залиха
SKU
295576
-66%
Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0508 - зелена
  Фустан - код 0508 - зелена
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 2. Фустан - код 1429 - светло сина
  Фустан - код 1429 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Блуза - код 888 - светло виолетова
  Блуза - код 888 - светло виолетова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 4. Фустан - код 0029 - бело
  Фустан - код 0029 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Топ - код 876 - светло сина
  Топ - код 876 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 6. Фустан - код 0508 - црна
  Фустан - код 0508 - црна
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 7. Фустан - код 7768 - виолетова
  Фустан - код 7768 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комплет - код 0028 - бело
  Комплет - код 0028 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 0303 - 2 - виолетова
  Фустан - код 0303 - 2 - виолетова
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 3000 - црна
  Фустан - код 3000 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.449,71