Ново -37%

Фустан - код 4483 - црна

На залиха
SKU
338476
-37%
Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8102 - црна
  Фустан - код 8102 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 3323 - борда
  Фустан - код 3323 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Тренерки - код 018 - 1 - сиво
  Тренерки - код 018 - 1 - сиво
  Најниско ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 4. Маица - код 3583 - црна
  Маица - код 3583 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Панталони - код 6077 - 3 - окер
  Панталони - код 6077 - 3 - окер
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 0489 - црна
  Фустан - код 0489 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Код LS594 - портокалова
  Код LS594 - портокалова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 8. Панталони - код 788 - жолта
  Панталони - код 788 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Код LS576 - портокалова
  Код LS576 - портокалова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Код AC-1022 - капучино
  Код AC-1022 - капучино
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71