Ново -37%

Фустан - код 4483 - црвена

На залиха
SKU
338461
-37%
Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4040 - кафеава
  Фустан - код 4040 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 4483 - окер
  Фустан - код 4483 - окер
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 3. Фустан - код 7049 - ментол
  Фустан - код 7049 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Код SP9081 - портокалова
  Код SP9081 - портокалова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Блуза - код 6613 - црна
  Блуза - код 6613 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Фустан - код 965 - окер
  Фустан - код 965 - окер
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Фустан - код 5544 - небесно сина
  Фустан - код 5544 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Код YF8852 - светло зелено
  Код YF8852 - светло зелено
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Комплет - код 4432 - кафеава
  Комплет - код 4432 - кафеава
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 10. Фустан - код 748 - неон жолта
  Фустан - код 748 - неон жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71