Ново -37%

Фустан - код 4483 - темно сина

На залиха
SKU
338506
-37%
Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код AC-1012 - жолта
  Код AC-1012 - жолта
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Код AC1001 - капучино
  Код AC1001 - капучино
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 666,71
 3. Фустан - код 802 - виолетова
  Фустан - код 802 - виолетова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 4. Фустан - код 8102 - окер
  Фустан - код 8102 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Блуза - код 917 - небесно сина
  Блуза - код 917 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 322 - црна
  Фустан - код 322 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 5513
  Фустан - код 5513
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Блуза - код 1193 - бело
  Блуза - код 1193 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Комбинезон - код 7000 - путер зелена
  Комбинезон - код 7000 - путер зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Блуза - код 9906 - кафеава
  Блуза - код 9906 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71