Ново -37%

Фустан - код 4483 - зелена

На залиха
SKU
338446
-37%
Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5454 - 7 - шарена
  Фустан - код 5454 - 7 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 2. Комплет - код 3349
  Комплет - код 3349
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 3. Блуза - код 825 - небесно сина
  Блуза - код 825 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Кардиган - код 1691 - кремова
  Кардиган - код 1691 - кремова
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 5. Сако - код 4569 - капучино
  Сако - код 4569 - капучино
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Џемпер - код 8092 - пудра
  Џемпер - код 8092 - пудра
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Блуза - код 6012 - црна
  Блуза - код 6012 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 958 - црвена
  Фустан - код 958 - црвена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Комплет - код 9955 - црна
  Комплет - код 9955 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Блуза - код 5154 - путер зелена
  Блуза - код 5154 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71