Ново -30%

Фустан - код 4489 - 2 - бело

На залиха
SKU
338281
-30%
Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 0096 - 3
  Тренерки - код 0096 - 3
  Најниско ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 2. Фустан - код 5454 - 3 - шарена
  Фустан - код 5454 - 3 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 3. Кардиган - код 6533 - розова
  Кардиган - код 6533 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 9597 - црна
  Фустан - код 9597 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 744 - виолетова
  Фустан - код 744 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Блуза - код 904 - бело
  Блуза - код 904 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Кошула - код 924 - кафеава
  Кошула - код 924 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Спортски комплет - код 763 - црна
  Спортски комплет - код 763 - црна
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 9. Код AC-1016 - темно сина
  Код AC-1016 - темно сина
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71
 10. Фустан - код 2255 - зелена
  Фустан - код 2255 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71