Ново -30%

Фустан - код 4489 - 3 - бело

На залиха
SKU
338296
-30%
Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Туника - код 3686 - 1 - циклама
  Туника - код 3686 - 1 - циклама
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 1617 - сина
  Фустан - код 1617 - сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Фустан - код 979 - 5 - шарено
  Фустан - код 979 - 5 - шарено
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 4. Комбинезон - код 6254 - зелена
  Комбинезон - код 6254 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 8102 - окер
  Фустан - код 8102 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Код 10926-6 - небесно сина
  Код 10926-6 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Фустан - код 492 - кремова
  Фустан - код 492 - кремова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 8. Блуза - код 6613 - розова
  Блуза - код 6613 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Фустан - код 5555 - 1
  Фустан - код 5555 - 1
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 10. Блуза - код 901 - темно сина
  Блуза - код 901 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71