Ново -30%

Фустан - код 4489 - 4 - црна

На залиха
SKU
338311
-30%
Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 4432 - црна
  Комплет - код 4432 - црна
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 2. Комбинезон - код 2628 - црвена
  Комбинезон - код 2628 - црвена
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Фустан - код 6208 - тиркизна
  Фустан - код 6208 - тиркизна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 940 - сиво
  Фустан - код 940 - сиво
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 5. Фустан - код 1510 - виолетова
  Фустан - код 1510 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Комплет - код 694 - светло виолетова
  Комплет - код 694 - светло виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Свободна дълга рокля в цвят горчица - код 719
  Свободна дълга рокля в цвят горчица - код 719
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 8. Кошула - код 405 - пудра
  Кошула - код 405 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Тренерки - код 9842 - 3 - небесно сина
  Тренерки - код 9842 - 3 - небесно сина
  Најниско ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 10. Фустан - код 979 - 1 - шарено
  Фустан - код 979 - 1 - шарено
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71