Ново -30%

Фустан - код 4489 - 5 - кремова

На залиха
SKU
338326
-30%
Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6182 - сиво
  Блуза - код 6182 - сиво
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 2. Фустан - код 820 - сиво
  Фустан - код 820 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Блуза - код 756 - кафеава
  Блуза - код 756 - кафеава
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 4. Фустан - код 7768 - виолетова
  Фустан - код 7768 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Блуза - код 864 - путер зелена
  Блуза - код 864 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Фустан - код 1510 - кремова
  Фустан - код 1510 - кремова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Код NH2845 - кафеава
  Код NH2845 - кафеава
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 8. Фустан - код 744 - небесно сина
  Фустан - код 744 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 0502 - кафеава
  Фустан - код 0502 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 681 - сиво
  Фустан - код 681 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71