Ново -30%

Фустан - код 4489 -1 - небесно сина

На залиха
SKU
338251
-30%
Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код NH2893 - портокалова
  Код NH2893 - портокалова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 2. Топ - код 4042 - тиркизна
  Топ - код 4042 - тиркизна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 3. Блуза - код 937
  Блуза - код 937
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 4. Јакна - код 8686
  Јакна - код 8686
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Код 10926-6 - небесно сина
  Код 10926-6 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Блуза - код 9432 - црна
  Блуза - код 9432 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Код NH2851 - ментол
  Код NH2851 - ментол
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 8. Кошула - код 6617-4 - шарена
  Кошула - код 6617-4 - шарена
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 9. Блуза - код 6613 - розова
  Блуза - код 6613 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Фустан - код 3323
  Фустан - код 3323
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71