Ново -40%

Фустан - код 4547 - борда

На залиха
SKU
368281
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8171 - црвена
  Фустан - код 8171 - црвена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 1714 - борда
  Фустан - код 1714 - борда
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 3. Фустан - код 9545 - борда
  Фустан - код 9545 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 8987 - борда
  Фустан - код 8987 - борда
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 5. Фустан - код 4016 - црвена
  Фустан - код 4016 - црвена
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Слични производи
 1. Код 10101А - небесно сина
  Код 10101А - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Палто - код 213 - борда
  Палто - код 213 - борда
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 3. Купачи - код 728 - црна
  Купачи - код 728 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Стилен дамски гащеризон в бяло - код 720
  Стилен дамски гащеризон в бяло - код 720
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Сукња - код 3435 - црна
  Сукња - код 3435 - црна
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 6. Фустан - код 0021 - бела
  Фустан - код 0021 - бела
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 7. Комбинезон - код 6644 - светло сина
  Комбинезон - код 6644 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Блуза - код 9291 - сиво
  Блуза - код 9291 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 9. Код HS-5135 - кафеава
  Код HS-5135 - кафеава
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Кардиган - код 4446 - окер
  Кардиган - код 4446 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71