Ново -40%

Фустан - код 4547 - црна

На залиха
SKU
368326
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8171 - црна
  Фустан - код 8171 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 1714 - црна
  Фустан - код 1714 - црна
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 3. Фустан - код 8987 - црна
  Фустан - код 8987 - црна
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 4. Фустан - код 4016 - црна
  Фустан - код 4016 - црна
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 5. Фустан - код 9545 - црна
  Фустан - код 9545 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Слични производи
 1. Код B13 - бело
  Код B13 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Палто - код 1615 - 1 - небесно сина
  Палто - код 1615 - 1 - небесно сина
  Најниско ден 1.884,71 Регуларна цена ден 2.464,71
 3. Кардиган - код 6850 - црна
  Кардиган - код 6850 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Блуза - код 6455 - ментол
  Блуза - код 6455 - ментол
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 5. Блуза - код 864 - путер зелена
  Блуза - код 864 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Комплет - код 0028 - зелена
  Комплет - код 0028 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Јакна - код 9797 - 3 - тиркизна
  Јакна - код 9797 - 3 - тиркизна
  Најниско ден 2.552,00 Регуларна цена ден 2.842,00
 8. Фустан - код 9868 - сина
  Фустан - код 9868 - сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Комплет - код 8777 - шарена
  Комплет - код 8777 - шарена
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 10. Комбинезон - код 7879 - виолетова
  Комбинезон - код 7879 - виолетова
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.507,71