Ново -40%

Фустан - код 4547 - путер зелена

На залиха
SKU
369631
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B35/7786 - бело
  Код B35/7786 - бело
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 2. Комплет - код 555 - 4 - темно сина
  Комплет - код 555 - 4 - темно сина
  Најниско ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 3. Блуза - код 8027 - бело
  Блуза - код 8027 - бело
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 956,71
 4. Кошула - код 4443 - 1 - шарена
  Кошула - код 4443 - 1 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Блуза - код 0382 - капучино
  Блуза - код 0382 - капучино
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Боди - код 293 - капучино
  Боди - код 293 - капучино
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 7. Код NH2843 - портокалова
  Код NH2843 - портокалова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 8. Комплет - код 1511 - виолетова
  Комплет - код 1511 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Блуза - код 5452 - тиркизна
  Блуза - код 5452 - тиркизна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Код AC-1007 - бело
  Код AC-1007 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71