Ново -40%

Фустан - код 4547 - розова

Нема на залиха
SKU
369601
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8171 - розова
  Фустан - код 8171 - розова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 1714 - розова
  Фустан - код 1714 - розова
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 3. Фустан - код 9545 - пудра
  Фустан - код 9545 - пудра
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 8987 - пудра
  Фустан - код 8987 - пудра
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 5. Фустан - код 4016 - пудра
  Фустан - код 4016 - пудра
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8102 - виолетова
  Фустан - код 8102 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Дуксер - код 186 - сиво
  Дуксер - код 186 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Блуза - код 076 - капучино
  Блуза - код 076 - капучино
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 4. Блуза - код 300 - розова
  Блуза - код 300 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Комплет - код 557 - црна
  Комплет - код 557 - црна
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 6. Код AC-1009 - кафеава
  Код AC-1009 - кафеава
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 7. Маица - код 2958 - окер
  Маица - код 2958 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Комплет - код 9960 - бело
  Комплет - код 9960 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 9. Јакна - код 794 - борда
  Јакна - код 794 - борда
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Фустан - код 5516 - пудра
  Фустан - код 5516 - пудра
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71