Ново -40%

Фустан - код 4547 - тиркизна

На залиха
SKU
369781
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Тиркизна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5757 - црна
  Блуза - код 5757 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Блуза - код 9897 - жолта
  Блуза - код 9897 - жолта
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 3. Комплет - код 334 - жолта
  Комплет - код 334 - жолта
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Код B38/1996 - бело
  Код B38/1996 - бело
  Special Price ден 406,00 Регуларна цена ден 696,00
 5. Кошула - код 4646 - виолетова
  Кошула - код 4646 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Кошула - код 127 - жолта
  Кошула - код 127 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Код NH2843 - жолта
  Код NH2843 - жолта
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 8. Топ - код 6606 - светло сина
  Топ - код 6606 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 9. Кошула - код 913 - розова
  Кошула - код 913 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Јакна - код 4033
  Јакна - код 4033
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71