Ново -40%

Фустан - код 4547

На залиха
SKU
369751
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Медно кафяво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5154 - виолетова
  Блуза - код 5154 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Блуза - код 4616 - окер
  Блуза - код 4616 - окер
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Код JZ-1901
  Код JZ-1901
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 635 - зелена
  Фустан - код 635 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Кошула - код 6148 - темно сина
  Кошула - код 6148 - темно сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Фустан - код 641 - ментол
  Фустан - код 641 - ментол
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Фустан - код 4483 - розова
  Фустан - код 4483 - розова
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 8. Хеланки - код 2048 - 1 - црна
  Хеланки - код 2048 - 1 - црна
  Најниско ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Кошула - код 8789 - тиркизна
  Кошула - код 8789 - тиркизна
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Код HS - 88016 - црвена
  Код HS - 88016 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71