Ново -34%

Фустан - код 5454 - 10 - шарена

На залиха
SKU
338656
-34%
Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0061 - бела
  Фустан - код 0061 - бела
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 2. Фустан - код 4040 - сина
  Фустан - код 4040 - сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Кратки панталони - код 4747 - пудра
  Кратки панталони - код 4747 - пудра
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 4. Јакна - код 4748 - путер зелена
  Јакна - код 4748 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Комбинезон - код 254 - жолта
  Комбинезон - код 254 - жолта
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 138 - розова
  Фустан - код 138 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Блуза - код 5618 - борда
  Блуза - код 5618 - борда
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Кошула - код 9898 - сина
  Кошула - код 9898 - сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 3477 - бело
  Фустан - код 3477 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Блуза - код 6615 - бело
  Блуза - код 6615 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71