Ново -34%

Фустан - код 5454 - 7 - шарена

На залиха
SKU
338221
-34%
Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 958 - бело
  Фустан - код 958 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Туника - код 3975 - црна
  Туника - код 3975 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Код YF - D2025 - розова
  Код YF - D2025 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 2255 - црвена
  Фустан - код 2255 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Сако - код 6023 - црвена
  Сако - код 6023 - црвена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Фустан - код 0502 - кафеава
  Фустан - код 0502 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 059 - сиво
  Фустан - код 059 - сиво
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Блуза - код 9432 - зелена
  Блуза - код 9432 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Купачи - код 5352 - црна
  Купачи - код 5352 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Комбинезон - код 612 - бело
  Комбинезон - код 612 - бело
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71