Ново -34%

Фустан - код 5454 - 8 - шарена

На залиха
SKU
338236
-34%
Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код AC-1007 - жолта
  Код AC-1007 - жолта
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Фустан - код 5513
  Фустан - код 5513
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Код 10035 - црвена
  Код 10035 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Код YF9237 - 1 - црна
  Код YF9237 - 1 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Блуза - код 496 - 2
  Блуза - код 496 - 2
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Сукња - код 4122 - тиркизна
  Сукња - код 4122 - тиркизна
  Special Price ден 608,71 Регуларна цена ден 898,71
 7. Код AC-1024 - жолта
  Код AC-1024 - жолта
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Код JY - 6529 - црна
  Код JY - 6529 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Блуза - код 4439 - темно сина
  Блуза - код 4439 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Панталони - код 8585 - црна
  Панталони - код 8585 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71