Ново -34%

Фустан - код 5454 - 9 - шарена

На залиха
SKU
338641
-34%
Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 9595 - црна
  Палто - код 9595 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Блуза - код 786 - виолетова
  Блуза - код 786 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Код 10035 - црвена
  Код 10035 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Код AC-1006 - бело
  Код AC-1006 - бело
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71
 5. Палто - код 643 - путер зелена
  Палто - код 643 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Најниско ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 7. Панталони - код 954 - црна
  Панталони - код 954 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Туника - код 3686 - 1 - циклама
  Туника - код 3686 - 1 - циклама
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Код OY1206 - кафеава
  Код OY1206 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Блуза - код 6776
  Блуза - код 6776
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71