Ново -33%

Фустан - код 5618 - зелена

На залиха
SKU
338686
-33%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код NH2816 - портокалова
  Код NH2816 - портокалова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 2. Панталони - код 024 - црна
  Панталони - код 024 - црна
  Најниско ден 608,71 Регуларна цена ден 1.188,71
 3. Блуза - код 833 - зелена
  Блуза - код 833 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Кошула - код 913 - бело
  Кошула - код 913 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Комплет - код 5599 - бело
  Комплет - код 5599 - бело
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 6. Кошула - код 6171 - борда
  Кошула - код 6171 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 8829 - зелена
  Фустан - код 8829 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Код 11551-3
  Код 11551-3
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Код AC-1017 - портокалова
  Код AC-1017 - портокалова
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71
 10. Комбинезон - код 486 - бела
  Комбинезон - код 486 - бела
  Special Price ден 1.015,00 Регуларна цена ден 1.595,00