Ново -50%

Фустан - код 5696 - бело

На залиха
SKU
368506
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 185 - небесно сина
  Фустан - код 185 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 496 - 5
  Блуза - код 496 - 5
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Кошула - код 027 - црна
  Кошула - код 027 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Блуза - код 6323 - црна
  Блуза - код 6323 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 4093 - црна
  Фустан - код 4093 - црна
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 6. Фустан - код 1131 - путер зелена
  Фустан - код 1131 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Јакна - код 4033 - розова
  Јакна - код 4033 - розова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Кошула - код 405 - пудра
  Кошула - код 405 - пудра
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Јакна - код 9461 - виолетова
  Јакна - код 9461 - виолетова
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 10. Фармерки - код 606 - сина
  Фармерки - код 606 - сина
  Најниско ден 1.130,71 Регуларна цена ден 1.710,71