Ново -50%

Фустан - код 5696 - небесно сина

На залиха
SKU
368536
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Тиркизна сина боја

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 185 - небесно сина
  Фустан - код 185 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 8586 - небесно сина
  Фустан - код 8586 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 9303 - небесно сина
  Фустан - код 9303 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 2077 - темно сина
  Фустан - код 2077 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 1317 - небесно сина
  Фустан - код 1317 - небесно сина
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0907 - црвена
  Блуза - код 0907 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Блуза - код 4417
  Блуза - код 4417
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Код AC1005 - ментол
  Код AC1005 - ментол
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 4. Блуза - код 137 - виолетова
  Блуза - код 137 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Код HS - 8104 - кафеава
  Код HS - 8104 - кафеава
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 6. Палто - код 1514 - сиво
  Палто - код 1514 - сиво
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 7. Фустан - код 0258
  Фустан - код 0258
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Код YF8852 - кремова
  Код YF8852 - кремова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Код HS - 8104 - жолта
  Код HS - 8104 - жолта
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Тренерки - код 1050 - 5 - црна
  Тренерки - код 1050 - 5 - црна
  Special Price ден 1.420,71 Регуларна цена ден 2.000,71