Ново -50%

Фустан - код 5696 - розова

На залиха
SKU
368416
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6619 - розова
  Фустан - код 6619 - розова
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 2. Фустан - код 820 - розова
  Фустан - код 820 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 7315 - пудра
  Фустан - код 7315 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 956 - розова
  Фустан - код 956 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 5513 - пудра
  Фустан - код 5513 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 974 - зелена
  Фустан - код 974 - зелена
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 2. Фустан - код 999 - путер зелена
  Фустан - код 999 - путер зелена
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 3. Фустан - код 129 - борда
  Фустан - код 129 - борда
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Елек - код 8786 - зелена
  Елек - код 8786 - зелена
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 5. Фустан - код 8810 - зелена
  Фустан - код 8810 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Палто - код 1615 - 3 - бело
  Палто - код 1615 - 3 - бело
  Најниско ден 1.884,71 Регуларна цена ден 2.464,71
 7. Комбинезон - код 5121 - светло сина
  Комбинезон - код 5121 - светло сина
  Special Price ден 1.246,71 Регуларна цена ден 1.826,71
 8. Фустан - код 625 - окер
  Фустан - код 625 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 8171 - тиркизна
  Фустан - код 8171 - тиркизна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Код AC1005 - ментол
  Код AC1005 - ментол
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71