Ново -35%

Фустан - код 6585 - црна

На залиха
SKU
366436
-35%
Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Акрил-80% Полиестер-20%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8384 - црна
  Фустан - код 8384 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 5150 - црна
  Фустан - код 5150 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Фустан - код 0701 - црна
  Фустан - код 0701 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 1510 - црна
  Фустан - код 1510 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 228 - црна
  Фустан - код 228 - црна
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
Слични производи
 1. Код NH2818 - кафеава
  Код NH2818 - кафеава
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Боди - код 293 - путер зелена
  Боди - код 293 - путер зелена
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 3. Маица - код 527 - небесно сина
  Маица - код 527 - небесно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 579,71
 4. Кошула - код 9032 - окер
  Кошула - код 9032 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Палто - код 643
  Палто - код 643
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Панталони - код 5158 - црна
  Панталони - код 5158 - црна
  Најниско ден 1.188,71 Регуларна цена ден 1.768,71
 7. Палто - код 9493 - темно сина
  Палто - код 9493 - темно сина
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 8. Код AC-1018 - жолта
  Код AC-1018 - жолта
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 9. Код YX6811 - окер
  Код YX6811 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Блуза - код 6615 - темно сина
  Блуза - код 6615 - темно сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.101,71