Ново -35%

Фустан - код 6585 - сиво

На залиха
SKU
366466
-35%
Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6585 - темно сива
  Фустан - код 6585 - темно сива
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 2. Фустан - код 3738 - сиво
  Фустан - код 3738 - сиво
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Фустан - код 5516 - сиво
  Фустан - код 5516 - сиво
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Слични производи
 1. Јакна - код 3532 - црна
  Јакна - код 3532 - црна
  Најниско ден 2.087,71 Регуларна цена ден 2.667,71
 2. Комплет - код 2223 - виолетова
  Комплет - код 2223 - виолетова
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 3. Јакна - код 7070 - темно сина
  Јакна - код 7070 - темно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Код 20124 - светло сина
  Код 20124 - светло сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Кардиган - код 6878 - пудра
  Кардиган - код 6878 - пудра
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 6. Фустан - код 3082 - шарена
  Фустан - код 3082 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 1613 - портокалова
  Фустан - код 1613 - портокалова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Блуза - код 280 - кафеава
  Блуза - код 280 - кафеава
  Special Price ден 696,00 Регуларна цена ден 986,00
 9. Код 833
  Код 833
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 2457 - розова
  Фустан - код 2457 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71