Ново -35%

Фустан - код 6585 - темно сива

На залиха
SKU
366451
-35%
Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сива

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1619 - портокалова
  Блуза - код 1619 - портокалова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Дуксер - код 4242
  Дуксер - код 4242
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 3. Код H - 9026 - жолта
  Код H - 9026 - жолта
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 9432 - црна
  Блуза - код 9432 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Тренерки - код 147 - виолетова
  Тренерки - код 147 - виолетова
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 6. Јакна - код 8686 - кафеава
  Јакна - код 8686 - кафеава
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 7. Фустан - код 965 - црна
  Фустан - код 965 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Блуза - код 901 - темно сина
  Блуза - код 901 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Комбинезон - код 6633 - небесно сина
  Комбинезон - код 6633 - небесно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Кардиган - код 4412
  Кардиган - код 4412
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71