Ново -40%

Фустан - код 6619 - борда

На залиха
SKU
338371
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 594 - портокалова
  Фустан - код 594 - портокалова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Фустан - код 4040 - црвена
  Фустан - код 4040 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Блуза - код 8027 - розова
  Блуза - код 8027 - розова
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 956,71
 4. Комплет - код 4176 - бело
  Комплет - код 4176 - бело
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Код 10926-6
  Код 10926-6
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Код NH2889 - црна
  Код NH2889 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Блуза - код 786 - виолетова
  Блуза - код 786 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Фустан - код 742 - тиркизна
  Фустан - код 742 - тиркизна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Комбинезон - код 689 - црна
  Комбинезон - код 689 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Блуза - код 6776 - светло виолетова
  Блуза - код 6776 - светло виолетова
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71