Ново -40%

Фустан - код 6619 - црна

На залиха
SKU
338356
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 219 - бела
  Фустан - код 219 - бела
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Тренерки - код 9866 - кремова
  Тренерки - код 9866 - кремова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Код AC-1012 - темно сина
  Код AC-1012 - темно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Код LS570 - жолта
  Код LS570 - жолта
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Фустан - код 830 - црна
  Фустан - код 830 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Блуза - код 790 - окер
  Блуза - код 790 - окер
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Фустан - код 7768 - црна
  Фустан - код 7768 - црна
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комплет - код 752 - црвена
  Комплет - код 752 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 477 - бело
  Фустан - код 477 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Код AC-1022 - капучино
  Код AC-1022 - капучино
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71