Ново -40%

Фустан - код 6619 - небесно сина

На залиха
SKU
338416
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 9960 - црна
  Комплет - код 9960 - црна
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 2. Фустан - код 1139 - шарена
  Фустан - код 1139 - шарена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 3. Сако - код 6131 - борда
  Сако - код 6131 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Маица - код 3597 - путер зелена
  Маица - код 3597 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Панталони - код 2528 - 1 - путер зелена
  Панталони - код 2528 - 1 - путер зелена
  Најниско ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 6. Код 735
  Код 735
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Комплет - код 5671 - светло сина
  Комплет - код 5671 - светло сина
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 8. Фустан - код 3033 - црвена
  Фустан - код 3033 - црвена
  Special Price ден 405,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 9. Топ - код 5656 - бела
  Топ - код 5656 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Фустан - код 7315 - окер
  Фустан - код 7315 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71