Ново -40%

Фустан - код 6619 - окер

На залиха
SKU
338401
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 5157 - 1 - путер зелена
  Панталони - код 5157 - 1 - путер зелена
  Најниско ден 1.681,71 Регуларна цена ден 2.261,71
 2. Фустан - код 0508 - виолетова
  Фустан - код 0508 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 3. Комплет - код 5588 - зелена
  Комплет - код 5588 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Сако - код 6023 - црна
  Сако - код 6023 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Сако - код 2911 - црна
  Сако - код 2911 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Кошула - код 5081 - темно сина
  Кошула - код 5081 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Маица - код 3567 - розова
  Маица - код 3567 - розова
  Special Price ден 144,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Блуза - код 1193
  Блуза - код 1193
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Комплет - код 2626 - сина
  Комплет - код 2626 - сина
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 10. Фустан - код 835 - темно сина
  Фустан - код 835 - темно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71