Ново -40%

Фустан - код 6619 - путер зелена

На залиха
SKU
338341
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код CK3316 - кафеава
  Код CK3316 - кафеава
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 2. Кошула - код 4646 - бело
  Кошула - код 4646 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Маица - код 982 - ментол
  Маица - код 982 - ментол
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Комбинезон - код 4455 - розова
  Комбинезон - код 4455 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Кардиган - код 6263 - виолетова
  Кардиган - код 6263 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Кошула - код 5081 - црвена
  Кошула - код 5081 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Код YX6824 - тиркизна
  Код YX6824 - тиркизна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 4483 - темно сина
  Фустан - код 4483 - темно сина
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 9. Код 10035 - жолта
  Код 10035 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 6364 - кафеава
  Фустан - код 6364 - кафеава
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71