Ново -40%

Фустан - код 6619 - розова

На залиха
SKU
338431
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 0013 - црна
  Комбинезон - код 0013 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 2. Маица - код 499 - 2 - црна
  Маица - код 499 - 2 - црна
  Најниско ден 376,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 3. Фустан - код 9868 - сина
  Фустан - код 9868 - сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 1162 - црвена
  Блуза - код 1162 - црвена
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 5. Комплет - код 2626 - бело
  Комплет - код 2626 - бело
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 6. Блуза - код 6182 - бело
  Блуза - код 6182 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 7. Комплет - код 8181 - црна
  Комплет - код 8181 - црна
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 8. Топ - код 158 - ментол
  Топ - код 158 - ментол
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 9. Блуза - код 1193 - путер зелена
  Блуза - код 1193 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Фустан - код 3033 - виолетова
  Фустан - код 3033 - виолетова
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71