Ново -40%

Фустан - код 6619

На залиха
SKU
338386
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 6455 - светло сина
  Блуза - код 6455 - светло сина
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 3. Фустан - код 8380 - црна
  Фустан - код 8380 - црна
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Палто - код 826 - пудра
  Палто - код 826 - пудра
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 5. Фустан - код 1140 - жолта
  Фустан - код 1140 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 6. Блуза - код 8689 - пудра
  Блуза - код 8689 - пудра
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Кардиган - код 6263 - кремова
  Кардиган - код 6263 - кремова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Фустан - код 8800 - ментол
  Фустан - код 8800 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Кардиган - код 7002 - 1 - шарена
  Кардиган - код 7002 - 1 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Кардиган - код 6263 - небесно сина
  Кардиган - код 6263 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71