Ново -30%

Фустан - код 7494 - 1 - шарена

На залиха
SKU
368701
-30%
Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7494 - 6 - шарена
  Фустан - код 7494 - 6 - шарена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 2. Фустан - код 7494 - 5 - шарена
  Фустан - код 7494 - 5 - шарена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 3. Фустан - код 7494 - 4 - шарена
  Фустан - код 7494 - 4 - шарена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 4. Код 7494 - 3
  Код 7494 - 3
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 5. Фустан - код 7494 - 2 - шарена
  Фустан - код 7494 - 2 - шарена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Слични производи
 1. Парео - код 6000 - бело
  Парео - код 6000 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Блуза - код 6009 - црвена
  Блуза - код 6009 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Фустан - код 9545 - борда
  Фустан - код 9545 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Блуза - код 400 - црна
  Блуза - код 400 - црна
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 5. Кратки панталони - код 4747 - небесно сина
  Кратки панталони - код 4747 - небесно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 724,71
 6. Блуза - код 6013 - црна
  Блуза - код 6013 - црна
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 985,71
 7. Код 92083 - црвена
  Код 92083 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 4571 - зелена
  Фустан - код 4571 - зелена
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 9. Кошула - код 6148 - црвена
  Кошула - код 6148 - црвена
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Код SP9027 - црвена
  Код SP9027 - црвена
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71