Ново -30%

Фустан - код 7494 - 2 - шарена

На залиха
SKU
368716
-30%
Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7494 - 6 - шарена
  Фустан - код 7494 - 6 - шарена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 2. Фустан - код 7494 - 5 - шарена
  Фустан - код 7494 - 5 - шарена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 3. Фустан - код 7494 - 4 - шарена
  Фустан - код 7494 - 4 - шарена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 4. Код 7494 - 3
  Код 7494 - 3
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 5. Фустан - код 7494 - 1 - шарена
  Фустан - код 7494 - 1 - шарена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0382
  Блуза - код 0382
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Фустан - код 6868 - светло сина
  Фустан - код 6868 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Кардиган - код 6878 - црна
  Кардиган - код 6878 - црна
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 4. Код 9988 - портокалова
  Код 9988 - портокалова
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 5. Фустан - код 0722 - кафеава
  Фустан - код 0722 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Јакна - код 215 - 3 - сина
  Јакна - код 215 - 3 - сина
  Најниско ден 3.450,71 Регуларна цена ден 4.030,71
 7. Маица - код 527 - бело
  Маица - код 527 - бело
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 579,71
 8. Кошула - код 7703 -4 - шарено
  Кошула - код 7703 -4 - шарено
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Код 5505 - ментол
  Код 5505 - ментол
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 10. Дуксер - код 5017
  Дуксер - код 5017
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71