Ново -36%

Фустан - код 7714 - шарена

На залиха
SKU
338266
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сако - код 949 - виолетова
  Сако - код 949 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Код NH2816 - окер
  Код NH2816 - окер
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Блуза - код 790 - црна
  Блуза - код 790 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Кошула - код 9032 - темно сина
  Кошула - код 9032 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Кардиган - код 2091
  Кардиган - код 2091
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Фустан - код 412 - небесно сина
  Фустан - код 412 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 7. Дуксер - код 934 - црвена
  Дуксер - код 934 - црвена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 8. Фустан - код 9597 - сина
  Фустан - код 9597 - сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Кошула - код 8789 - црвена
  Кошула - код 8789 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Маица - код 3580 - 2 - црна
  Маица - код 3580 - 2 - црна
  Special Price ден 144,71 Регуларна цена ден 1.014,71