-60%

Фустан - код 820 - окер

На залиха
SKU
339376
-60%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5696 - окер
  Фустан - код 5696 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 9303 - окер
  Фустан - код 9303 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 8586 - окер
  Фустан - код 8586 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 2077 - жолта
  Фустан - код 2077 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 1317 - окер
  Фустан - код 1317 - окер
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Слични производи
 1. Блуза - код 864 - бело
  Блуза - код 864 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Кошула - код 872
  Кошула - код 872
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Фустан - код 956 - розова
  Фустан - код 956 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 635 - небесно сина
  Фустан - код 635 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Комплет - код 9955 - зелена
  Комплет - код 9955 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Фустан - код 0081 - виолетова
  Фустан - код 0081 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Кошула - код 4646 - ментол
  Кошула - код 4646 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 965 - окер
  Фустан - код 965 - окер
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 2255 - портокалова
  Фустан - код 2255 - портокалова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Блуза - код 4549 - пудра
  Блуза - код 4549 - пудра
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71