-60%

Фустан - код 820 - сиво

На залиха
SKU
339361
-60%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 940 - сиво
  Фустан - код 940 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 2. Фустан - код 940 - графитна
  Фустан - код 940 - графитна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 3. Фустан - код 785 - сиво
  Фустан - код 785 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Фустан - код 7236 - сиво
  Фустан - код 7236 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 9597 - сиво
  Фустан - код 9597 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 735 - розова
  Фустан - код 735 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 2233 - розова
  Фустан - код 2233 - розова
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 3231 - црна
  Фустан - код 3231 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Јакна - код 4748 - црна
  Јакна - код 4748 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Комбинезон - код 4455 - темно сина
  Комбинезон - код 4455 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Блуза - код 896 - црна
  Блуза - код 896 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 0209 - светло виолетова
  Фустан - код 0209 - светло виолетова
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Фустан - код 3323 - виолетова
  Фустан - код 3323 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 3231 - жолта
  Фустан - код 3231 - жолта
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фустан - код 837 - црна
  Фустан - код 837 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71